Novinky

Stretnutie majiteľov a riaditeľov kancelárií RE/MAX 2016

Kvalitný vzdelávací program, nezabudnuteľná atmosféra a skvelá zábava boli súčasťou nášho stretnutia majiteľov a riaditeľov kancelárií RE/MAX v krásnom prostredí hotela Chopok.

Vďaka vám a vašim tímom je RE/MAX jednotka na trhu. V prípade, že aj vy zvažujete podnikanie, chcete zmeniť spôsob, akým sa na Slovensku predávajú nehnuteľnosti a túžite sa stať majiteľom vlastnej značkovej kancelárie, navštívte našu stránku.

RE/MAX TOP CLUB 2016

Každoročné stretnutie našich najproduktívnejších TOP maklérov na realitnom trhu sa konalo 21.9.2016 v exkluzívnych priestoroch Elesko Restaurant & Wine Bar v Modre.

Okrem tradičného privítania nových členov sme pripravili aj jedinečnú Piano Show v podaní klavírneho virtuóza Jozefa Hollého. Počas celého večera boli naši TOP makleri obklopení originálmi umeleckých diel kráľa pop artu Andyho Warhola.

Ocenených maklérov si môžete pozrieť tu.

ČESKO-SLOVENSKÉ RE/MAX CONVENTION 2016

Tohtoročné RE/MAX Convention ovládol svetový kouč TOP realitných expertov - Tom Ferry.

Témy o najnovších svetových trendov, o dosahovaní úspechov v realitnej branži a princípoch, ktoré z maklérov robia špičky vo svojom odbore odzneli v Kongresovom centre v Prahe. Veľkolepým zavŕšením tejto jedinečnej akcie bolo oceňovanie tých najúspešnejších počas STAR AWARD NIGHT.

Noví ISO certifikovaní makléri RE/MAX

Do našich radov nám pribudli ďalší sieti ISO certifikovaní makléri podľa normy STN EN 15733 – CRM. Získanie certifikátu ISO predstavuje najvyššie ocenenie odbornej spôsobilosti v realitnom odbore, ktoré maklér môže dosiahnuť.
U nás v RE/MAX nám na profesionálnom rozvoji záleží, pretože čím viac vieš,  tým viac dosiahneš.

Srdečne blahoželáme: Dušanovi Stančíkovi, Márie Rusňákovej, Ing. Tatiane Urbancovej, Mgr. Nele Havelovej, Mgr. Ing. Alexandrovi Krajňakovi, Ing. Peterovi Badidovi a zároveň ďakujeme skúšobnej odbornej komisii.

Stránky