RE/MAX vám prináša prvotriedny servis vďaka spolupráci s tými najlepšími!

Rovnako ako spoločnosť RE/MAX i sieť našich odporúčaných dodávateľov neustále narastá. Členmi programu sú renomované spoločnosti, ktoré poskytujú predovšetkým našim klientom, majiteľom realitných kancelárií a maklérom RE/MAX prvotriedne služby a produkty za špeciálnych obchodných podmienok. Vďaka našim obchodným dodávateľom vieme ponúknuť pri sprostredkovaní realitného obchodu viac ako ste štandardne zvyknutí.

Pridaná hodnota pre našich klientov.

Realitní makléri RE/MAX predstavujú pre nášho klienta nie len záruku profesionálneho prístupu a špičkového realitného servisu. Vďaka našim obchodným partnerom vám vieme poskytnúť vždy o niečo navyše.

Váš realitný maklér RE/MAX vám pomôže zaistiť najvýhodnejšie financovanie nákupu nehnuteľnosti prostredníctvom produktu RE/MAX Hypotéka a ušetrí vám bankové poplatky a váš čas vybavením úveru priamo v realitnej kancelárii.

Našli ste si vašu vysnívanú nehnuteľnosť? Realitný maklér RE/MAX vám poskytne 15% zľavu na sťahovanie prostredníctvom kvalitnej sťahovacej spoločnosti. Avšak servis a výhody nášho zákazníka nekončia po sprostredkovaním realitného obchodu. I po nájdení nového bývania sú vám naši realitní makléri k dispozícii. Radi vám pomôžu vybaviť internet zadarmo alebo zľavu na nákup značkovej elektroniky za veľkoobchodné ceny. A mnoho ďalších skvelých benefitov, ktoré nájdete iba u nás.

Chcete spolupracovať pri predaji alebo kúpe nehnuteľnosti s maklérmi RE/MAX? Kliknite sem.

Pridaná hodnota pre majiteľov našich realitných kancelárií.

Ste majiteľom vlastnej kancelárie alebo rozmýšľate o podnikaní v realitách? Majitelia našich realitných kancelárií sú nezávislými podnikateľmi s možnosťou zdieľania výhod najväčšej realitnej siete na Slovensku.

Okrem využívania moderných technológií, prezentácie na web stránke RE/MAX alebo unikátneho systému vzdelávania, môžu majitelia realitných kancelárií RE/MAX čerpať výhody taktiež z ponuky našich dodávateľov. V prípade, že ste členom siete kancelárií RE/MAX, môžete ušetriť tisíce mesačne napríklad na telefonovaní, zariadení kancelárie nábytkom a IT technikou alebo inzercii a reklame. Franšízistom RE/MAX tak pomáhame znížiť prevádzkové náklady na ich podnikanie na minimum.

Chcete sa stať majiteľom realitnej kancelárie RE/MAX? Kliknite sem.

Pridaná hodnota pre našich realitných maklérov.

Predstavte si realitného makléra, ktorý by rozumne ušetril tisíce na svojom účte za mobilný telefón, alebo na benzíne a servise svojho auta. Ušetrené peniaze by následne investoval do osobnej reklamy a to rovno v najčítanejšom miestnom realitnom časopise s 50% zľavou. Na základe tohto inzerátu by sa mu ozvalo množstvo nových klientov. Maklér by neváhal a zabezpečil by im profesionálnu prezentáciu nehnuteľnosti pomocou video prehliadky za minimálnu cenu. Okrem toho by pomohol klientovi vybaviť internet priamo v kancelárii a venoval mu zľavu na sťahovanie alebo nákup elektroniky. Nemožné? Nie pre realitných maklérov RE/MAX, ktorí majú jedinečnú možnosť čerpať výhody z ponuky našich obchodných dodávateľov. Naši realitní makléri tak nemusia šetriť svoje náklady na úkor klienta. Naopak, môžu poskytovať nadštandardné služby a to pri najnižších nákladoch na svoje podnikanie.

Chcete sa stať maklérom RE/MAX? Kliknite sem.

Staňte sa vybraným členom Programu schválených dodávateľov RE/MAX!

Máte záujem poskytovať služby a produkty prostredníctvom realitnej siete RE/MAX? Mohla by ponuka vašej spoločnosti osloviť našich klientov, franšízantov alebo realitných maklérov? Ponúkame vám obchodný kanál s vyše 60 realitnými kanceláriami, 400 maklérmi a stovkami klientov na celom Slovensku. Napíšte nám vašu ponuku na spoluprácu a staňte sa členom Programu odporúčaných dodávateľov RE/MAX. Môžete sa tak zaradiť medzi vybraných obchodných partnerov, ktorí budú zdieľať úspech siete RE/MAX na Slovensku spolu s nami.

Chcete sa stať obchodným dodávateľom RE/MAX? Napíšte nám na info@remax-slovakia.sk

Čo robíte, keď potrebujete nájsť informáciu na Internete? Presne tak, použijete vyhľadávač ako Google, Bing alebo Yahoo!Jooble je rovnaký vyhľadávač, ale s malým rozdielom: je zameraný na vyhľadávanie práce. Náš vyhľadávač hľadá pracovné ponuky zverejnené na hlavných pracovných portáloch Slovenska. Jooble automaticky filtruje duplicitné ponuky, a preto podobné voľné miesta z rôznych pracovných portálov sa zobrazujú ako jeden inzerát pracovnej ponuky. Pri vyhľadávaní venujte svoju pozornosť panelu s filtrami, ktorý sa nachádzana na našej stránke vľavo hore. Pomôže Vám vylúčiť z Vášho hľadania práce bezpredmetné výsledky. Nestrácajte čas! Vyhľadávanie, ktoré obyčajne trvá niekoľko hodín, dokáže Jooble zvládnuť za jednu sekundu! Prajeme Vám úspešné a produktívne hľadanie! Viac informácií

Web

Spoločnosť Energia v priestore sa zameriava na kompletné riešenie podľa princípov Feng Shui vo všetkých druhoch nehnuteľnostiach. Čo je to feng shui (feng-šuej)? Je to učenie o pohybe príjemnej a dobrej energie v priestore a ako naďalej zachovať jej pozitívnu, človeku prínosnú kvalitu. Pre RE/MAX klientov spoločnosť garantujeme 20% zľavu na všetky služby.

Web

Cestovná kancelária Let's Go Travel je moderná cestovná kancelária, ktorá  sprostredkúva autentické a plnohodnotné zážitky z exotických krajín. Jej cieľom je čo najviac priblížiť danú krajinu, aby sa vám dostala až pod kožu. Zameriava sa na zážitkové cestovanie, vyzdvihuje dobrodružstvo.

Web

Predstavujeme vám cestovnú kanceláriu ETI Slovensko. CK ETI lieta do egyptskej Hurghady a Sharm El Sheikhu a už 17 rokov je najlepším tour operátorom v organizovaní zájazdov do Egypta v Nemecku, 10 rokov v Rakúsku a 8 rok vo Švajčiarsku.

Web

Vaše nehnuteľnosti v ponuke RE/MAX prezentujeme systémom LIVING na web stránkach  denníka SME (Reality.sme.sk), ekonomického denníka Hospodárske noviny a web stránkach Pluska. Zahraničných klientov oslovíte na web stránke magazínu The Slovak Spectator.

Web

Spolupracujeme s občianským združením Svet Mobility, ktoré vzniklo za účelom poskytovania pomoci pre osoby s ťažkým zdravotným postihnutím.

Web

Stačí pár klikov a naši experti pre Vás pripravia tie najvýhodnejšie ponuky z trhu. Hypotéka, sporenie pre deti, nastavenie dôchodku, poistenie či bezplatný audit existujúcich zmlúv na jednom mieste. Počítajte s nami!

Web

Spoločnosť iNET pôsobí na slovenskom trhu od roku 2000. Máme bohaté skúsenosti s poskytovaním služieb v oblasti outsorcingu správy výpočtovej techniky, budovania a správy počítačových sietí.

Web

Spoločnosť TRIV Slovakia ponúka všetkým kanceláriám RE/MAX na Slovensku 15% zľavu na sťahovacie služby. Túto zľavu si môžu uplatniť taktiež klienti RE/MAX, ktorí sa preukážu darčekovou poukážkou RE/MAX.

Web

Spoločnosť LBA s.r.o je dodávateľom RE/MAX pri brandovaní interiérov kancelárií v súlade s našim dizajn manuálom, ďalej dodávateľom propagačných a reklamných predmetov ako sú vizitky, perá, bloky a pod. a taktiež dodávateľom tlače a jazykových prekladov dokumentov.

Web

Cestovná kancelária EDEN

Web

CK GLOBTOUR sa zameriava na všetky vekové kategórie s dôrazom na zvýhodnené ponuky pre rodiny s deťmi. Hlavným produktom je Chorvátsko, Bulharsko a Turecko, vyberiete si však dovolenku i z originálnej ponuky v Kalábrii, Albánsku a na gréckych ostrovoch Korfu.

Web

Zažite radosť a dobrodružstvo pri jednej z najstarších a najromantickejších foriem letectva na svete. Darujte sebe alebo svojim blízkym neopakovateľný zážitok z lietania v teplovzdušnom balóne.

Web