RE/MAX predáva najviac realít na svete

RE/MAX predáva najviac realít na svete

Predaj domu 133 m2, Dunajská Lužná

Bratislavský

Predaj: 5-izbový rodinný dom, skolaudovaný NADŠTANDARD so záhradou

Detailné informácie

Realitná kancelária RE/MAX ponúka na predaj 5-izbový poschodový rodinný dom v strede radovej zástavby. Má tri prislúchajúce parkovacie státia (51m2). Stredný najväčší dom má pozemok celkovo o rozlohe 336m2, úžitková plocha domu je 133m2 + podkrovie 34m2. Cena je vrátane nadštandardu. OPIS DOMOV: PRÍZEMIE: - zádverie - 1x spáľňa - technická miestnosť (kotol, práčka) - kúpeľňa s WC - obývacia izba spojená s kuchyňou POSCHODIE: - 3x spálňa, z toho jedna s balkónom - kúpeľňa - samostatné WC Rozmery miestností nájdete v priloženom pôdoryse. Domy sú postavené z kvalitných materiálov (tehla 30cm, škridľa Mediterran, zateplenie 10cm, kvalitná fasádna omietka Baumit, stavané boli normálnym, časovo vyhovujúcim procesom. Podlahové kúrenie v celom dome bude zabezpečené kondezačným turbo kotlom.Medzi domami sú špeciálne tehly určené na odhlučnenie. Schody sú murované s nerezovým moderným zabradlím, budú obložené. Podkrovie je pochôdzne, spevnené OSB doskami. Okná sú plastové s izolačným trojsklom. Predpríprava pre alarm, internet. Domy sú napojené na kompletné inžinierske siete, predávajú sa v NADŠTANDARDE. Prístupová cesta e obecná komunikácia. Dunajská Lužná je moderná obec nachádzajúca sa 4,8 km od Bratislavy, samotné trojdomy sú situované v kľudnej časti obce, avšak v blízkej (pešej) dostupnosti do nákupného centra, obchodu, na zastávku autobusu alebo do škôlky. V obci je kompletná občianska vybavenosť, zdravotné stredisko, škola, škôlky, pošta, ale aj možnosť rekreácie a športového vyžitia. Cena za nehnuteľnosť je vrátane provízie a profesionálneho servisu realitnej kancelárie RE/MAX.

Cena predaj: 176 000,00 € Za nehnuteľnosť
Hypotéka Plus od 558 € / mes. (chcem porovnanie)
Číslo zakázky 077-N01067
OkresSenec
MestoDunajská Lužná
UlicaSadová
Počet poschodí1
Úžitková plocha133 m²
Plocha parcely336 m²
viac informácií

Túto nehnuteľnosť Vám rád(a) predstaví (9 nehnuteľností)

Simonetta Sasinková

Simonetta Sasinková Simonetta Sasinková

Simonetta Sasinková

RE/MAX Svet realít
Lichnerova 8
Senec, 903 01
Slovenská republika

Odkaz na makléra
Tel. na makléra: +421 948 144 722
Tel. do kancelárie: +421948 48 47 46
E-mail: simonetta.sasinkova@re-max.sk


Ďalšie nehnuteľnosti makléra
Hypotéka Plus Hypokalkulačka
HYPOTÉKA PRE MLADÝCH SO ŠTÁTNYM PRÍSPEVKOM

Potrebujete poradiť / máte záujem o obhliadku?

V súlade s ustanoveniami zákona č. 122/2013 Z.z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov udeľujem RE/MAX Slovakia (v zastúpení spoločnosťou SLOVAKIA TOP ESTATES, s.r.o., Cesta na Senec 2/A, 824 01 Bratislava-Ružinov, IČO: 36 276 065) súhlas so spracovaním môjho telefonického kontaktu a e-mailovej adresy a to na marketingové účely, ako aj na účely zasielania obchodných ponúk a informácií o realitnej sieti RE/MAX Slovakia, RE/MAX Europe a RE/MAX LLC. alebo o službách realitných maklérov a kancelárií siete RE/MAX Slovakia, RE/MAX Europe a RE/MAX LLC. Tento súhlas udeľujem na dobu neurčitú. Zároveň prehlasujem, že poskytnutie uvedených údajov je dobrovoľné a beriem na vedomie, že svoj súhlas so spracovaním údajov môžem bezplatne a kedykoľvek odvolať zaslaním informácie na adresu info@re-max.sk.

Podobné nehnuteľnosti v okolí

Na predaj rodinné domy v Dunajskej Lužnej

Predaj domu 250 m2, Dunajská Lužná

Realitná kancelária RE/MAX ponúka na predaj rodinné domy v Dunajskej Lužnej. Jedná sa o rodinný dom a dve menšie domy na jednom pozemku, ktor

166 880,00 €