RE/MAX predáva najviac realít na svete

RE/MAX predáva najviac realít na svete

Predaj reštaurácie 450 m2, Liptovský Hrádok

Žilinský

Na predaj motorest Koliba Červený Kút, Liptov

Detailné informácie

Ponúkame na predaj Motorest KOLIBA, ktorý sa nachádza na strategickej križovatke ciest B. BYSTRICA / BREZNO/ - POPRAD – L. MIKULÁŠ, neďaleko obce Kráľova Lehota a Liptovský Hrádok, na frekventovanej ceste na horský prechod Čertovica. Je to miesto, kde po stáročia bolo pohostinstvo pre pocestných, v čarokrásnom prostredí lesa, pri rieke Váh, no zároveň vynikajúce miesto priamo pri hlavnej ceste. Bezproblémové parkovanie- veľké parkovisko o rozlohe cca 900 m2 umožňujúce parkovanie veľkého počtu áut, bokom ešte druhé parkovisko o podobnej rozlohe. Súčasná stavba koliby bola navrhnutá známym architektom Lumírom Lýsekom, pre neho s typickým jasným a otvoreným spôsobom transformoval motív ľudovej stavby – salaša do moderne štylizovanej formy – motorestu. Rozľahlá sedlová strecha s nízkym sklonom a s veľkým presahom prekrýva reštauráciu s rustikálnym interiérom. POPIS: Vstup, reštaurácia, bar, separé malý a väčší salónik, WC pánske a dámske, kancelária, vstup do kuchyne, kuchyňa, 4x sklad, šatňa, zamestnanecká izba s kúpeľňou a WC, hosťovská izba s kúpeľňou a WC, technická miestnosť, 2-izbový byt majiteľa prístupný zadným vchodom. Vykurovanie je riešené kotlom na pevné palivo a splyňovacím kotlom- radiátory, krb v reštaurácii je tiež napojený do vyk. systému. Strecha je z betónových panelov- krytina plech. Okná- drevené euro. Odpad je riešený žumpou, voda z vlastnej studne, elektrina 230 a 380 V, plyn- zásobníkový. V zadnej časti budovy za reštauráciou je murovaná garáž so skladovým priestorom (možnosť prestavby na ubytovanie, stajňu, sklady a pod.)a tiež nepoužívaná chata na rekonštrukciu. Vedľa koliby sa v skale nachádza 10 m hlboká a 2 m vysoká jaskyňa, z ktorej je možné dokončiť už pripravenú vínnu pivnicu. Koliba je v plnej prevádzke, je zisková a kapacita reštaurácie je cca 70 miest na sedenie vo vnútri koliby a cca 30 miest vonku na terase.

Cena na vyžiadanie v kancelárii
Číslo zakázky 085-N03180
OkresLiptovský Mikuláš
MestoLiptovský Hrádok
Počet poschodí1
Úžitková plocha450 m²
Plocha parcely3955 m²
viac informácií

Túto nehnuteľnosť Vám rád(a) predstaví (14 nehnuteľností)

Ivan Chlebo

Ivan Chlebo Ivan Chlebo

Ivan Chlebo

RE/MAX Perfect
Hollého 4456/1
Liptovský Mikuláš, 031 01

Slovenská republika

Odkaz na makléra
Tel. na makléra: 0907 776 777
Tel. do kancelárie: 0907 776 777
E-mail: ivan.chlebo@re-max.sk


Ďalšie nehnuteľnosti makléra
Hypotéka Plus Hypokalkulačka
HYPOTÉKA PRE MLADÝCH SO ŠTÁTNYM PRÍSPEVKOM

Potrebujete poradiť / máte záujem o obhliadku?

V súlade s ustanoveniami zákona č. 122/2013 Z.z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov udeľujem RE/MAX Slovakia (v zastúpení spoločnosťou SLOVAKIA TOP ESTATES, s.r.o., Cesta na Senec 2/A, 824 01 Bratislava-Ružinov, IČO: 36 276 065) súhlas so spracovaním môjho telefonického kontaktu a e-mailovej adresy a to na marketingové účely, ako aj na účely zasielania obchodných ponúk a informácií o realitnej sieti RE/MAX Slovakia, RE/MAX Europe a RE/MAX LLC. alebo o službách realitných maklérov a kancelárií siete RE/MAX Slovakia, RE/MAX Europe a RE/MAX LLC. Tento súhlas udeľujem na dobu neurčitú. Zároveň prehlasujem, že poskytnutie uvedených údajov je dobrovoľné a beriem na vedomie, že svoj súhlas so spracovaním údajov môžem bezplatne a kedykoľvek odvolať zaslaním informácie na adresu info@re-max.sk.

Podobné nehnuteľnosti v okolí

NA PRENÁJOM PEKNÝ 4 izbový byt, ÚP 105 m2, zariadený, od 1.7.2018

Prenájom bytu (4 izbový) 105 m2, Liptovský Hrádok

ponúkame NA PRENÁJOM 4. izbový byt s dvomi kúpeľňami na sídlisku BELANSKÁ v Liptovskom Hrádku, možnosť nasťahovania od 1.júla 2018 B

450,00 €
bez elektriky + cca 25eur