RE/MAX predáva najviac realít na svete

RE/MAX predáva najviac realít na svete

Predaj domu 120 m2, Bojnice

Trenčiansky

RD - v lukratívnej časti BOJNICE - okres PRIEVIDZA

Detailné informácie

V objatí stromov. Pokoj, vôňa lesa, relax v rozprávkovej záhrade s nádherným výhľadom a zároveň blízko do centra Bojníc - bývať v takomto domčeku by potešilo nejedného z nás. Pozývame Vás do domu, ktorý na prvý pohľad nemá nič netradičné, ale ako sa hovorí , že kúzlo spokojného bývania predovšetkým vytvára záhrada a teplo rodinného krbu, tak táto nehnuteľnosť má všetky predpoklady na Váš nový vysnívaný domov. Za výsledným dizajnom elegantnej a štýlovej tvorby tejto nehnuteľnosti, stojí uznávaný architekt, ktorý domu dodal štýl a eleganciu. Nie len samotný dom ale aj starostlivo upravená záhrada púta pozornosť a už pri pohľade a vstupe na ňu zabudnete na všetok zhon. Ten pravý odpočinok Vás však ešte len čaká. Krytá terasa poskytuje útočisko nie len pred horúcimi lúčmi slnka i nepriazňou počasia ale zároveň posedenie s grilom, so záhradnou sprchou, kde majitelia trávia letné večeri popri vychutnávaní si záhradnej scenérie ktorá vytvorí dokonalú harmóniu na vaše zmysly. O záhradu sa starostlivo starajú čo ich dokonale napĺňa a je ich klenotom. Takmer celé prízemie zaberá spoločenský priestor s dvoma kozubmi a kuchynsko- jedálenskou časťou. V obývačke sa nachádza otvorené schodisko na poschodie. K prízemiu patrí aj hlavná spálňa so samostatnou kúpeľnou, toaletou, šatníkom a práčovňou. Poschodie je celé vyhradené detským izbám, so samostatnou kúpeľňou s toaletou, ktoré sú prístupné cez otvorené schodisko so spoločenského priestoru na prízemí. Takmer všetky plastové okná sú orientované do záhrady čím architekt docielil krásny výhľad a zároveň dodal záplavu slnečných lúčov do interiéru, ktoré prenikajú aj cez strešné okná do jedálne cez upravený dekoračný strop v celom prízemí, ktorý stojí na detailoch. Minimalistický interiér domu tvoria kvalitné, čisté materiály s dôrazom na detail. V zmysle zachovania jasného interiéru sa nesú vstavané skrine , interiérové dvere v prírodných farbách. V celom interiéri vládne vyvážená zmes svetlých a tmavých farieb vzájomne poprepletaných tak, aby nepôsobili chladne ale vytvorili teplú a pohodovú atmosféru bývania. Kuchynská zostava je bohatá na úložný priestor je kompletne vybavená zabudovateľnými elektrickými spotrebičmi, umývačkou riadu, elektrickou rúrou, indukčnou varnou doskou. Všetky spotrebiče dokonale zapadajú do kompaktného celku kuchynskej zostavy a poskytujú komfort pri varení. Podlahové kúrenie v celom interiéri , dodáva teplo do miestnosti zdola a zohrieva ho efektívnejšie. Typickou črtou tohto domu sú dve obývacie miestnosti s dominantnými krbmi a výhľadom do záhrady. Svoje komfortné miesto má aj veľkorysá kúpeľňa ktorá poskytuje okrem hygieny aj dokonalý wellness. Tento rodinný dom , ktorý je zameraný na detail v rovnováhe s exteriérom, záhradou ktorá je klenotom a kde našli majitelia odvahu vytvoriť svoj vlastný sebestačný domov odzrkadľuje ich vlastný štýl a osobnosť právom nesie titul vysnívané bývanie .

Cena predaj: 199 000,00 € Za nehnuteľnosť
Hypotéka Plus od 622 € / mes. (chcem porovnanie)
Číslo zakázky 087-N01339
OkresPrievidza
MestoBojnice
UlicaLesná
Počet poschodí1
Úžitková plocha120 m²
Plocha ďalšej zelene20 m²
Plocha parcely400 m²
Úžitná plocha podkrovia 50 m²
Úžitná plocha prízemie70 m²
Plocha vonkajších komunikácií20 m²
viac informácií

Túto nehnuteľnosť Vám rád(a) predstaví (25 nehnuteľností)

Branislav Pastorok

Branislav Pastorok Branislav Pastorok

Branislav Pastorok

RE/MAX Techreality
G. Švéniho 3F
Prievidza, 971 01

Slovensko

Odkaz na makléra
Tel. na makléra: 0905 960 984
Tel. do kancelárie: +421 918 890 188
E-mail: branislav.pastorok@re-max.sk


Ďalšie nehnuteľnosti makléra
Hypotéka Plus Hypokalkulačka
HYPOTÉKA PRE MLADÝCH SO ŠTÁTNYM PRÍSPEVKOM

Potrebujete poradiť / máte záujem o obhliadku?

V súlade s ustanoveniami zákona č. 122/2013 Z.z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov udeľujem RE/MAX Slovakia (v zastúpení spoločnosťou SLOVAKIA TOP ESTATES, s.r.o., Cesta na Senec 2/A, 824 01 Bratislava-Ružinov, IČO: 36 276 065) súhlas so spracovaním môjho telefonického kontaktu a e-mailovej adresy a to na marketingové účely, ako aj na účely zasielania obchodných ponúk a informácií o realitnej sieti RE/MAX Slovakia, RE/MAX Europe a RE/MAX LLC. alebo o službách realitných maklérov a kancelárií siete RE/MAX Slovakia, RE/MAX Europe a RE/MAX LLC. Tento súhlas udeľujem na dobu neurčitú. Zároveň prehlasujem, že poskytnutie uvedených údajov je dobrovoľné a beriem na vedomie, že svoj súhlas so spracovaním údajov môžem bezplatne a kedykoľvek odvolať zaslaním informácie na adresu info@re-max.sk.

Podobné nehnuteľnosti v okolí

Rodinný dom -  garáž pre 2 auta, parcela 379 m2 ul. Bottova -  BOJNICE okres PRIEVIDZA

Predaj domu 260 m2, Bojnice

Rodinný dom z 90 rokov v dobrej kondícii, užívania schopný a voľný predajom sa nachádza na ulici Bottova v Bojniciach, okres Prievidza. Ploch

187 000,00 €