RE/MAX predáva najviac realít na svete

Ing. Branislav Nemček

Špecializácia - jazyk

  • - Angličtina

Spýtajte sa makléra

Tel. 0905 621 188
E-mail branislav.nemcek@re-max.sk
Web www.techreality.sk
Adresa RE/MAX Techreality
G. Švéniho 3F
971 01 Prievidza, Slovensko
Poistenie nehnuteľnosti na
1 rok za 1 €
iba u nás
Hypotéka už od 0,79 %
s fixáciou 3 roky
Spočítať

Profesijné hodnotenie makléra

Skúsenosti

Vzdelanie a ocenenia

Certifikovaný maklér podľa ISO 17024 Developer Stredne_slovensko_kancelaria_roka 2015 5 rokov v sieti re/max slovakia NARKS kancelaria roka stredne slovensko stredne slovensko kancelaria 2017 Top Club Silver Succeed Realitný profesionál 1

Hodnotenie klientov

Referencie klientov

priama , rýchla , adresná pomoc s pozitívnym výsledkom , veľká vďaka

Hodnotenie: 10/10

Bez slovného hodnotenia zákazníka.

Hodnotenie: 10/10
Tel. 0905 621 188
E-mail branislav.nemcek@re-max.sk
Web www.techreality.sk
Adresa RE/MAX Techreality
G. Švéniho 3F
971 01 Prievidza, Slovensko
Poistenie nehnuteľnosti na
1 rok za 1 €
iba u nás
Hypotéka už od 0,79 %
s fixáciou 3 roky
Spočítať

 

Spájame a podporujeme dôveryhodných ľudí, ktorí majú ambíciu férovo podnikať v realitách.

Na stavebnom a realitnom trhu pôsobím od roku 1996. Začínal som ako projektant – statik, neskôr ako majiteľ projekčnej a realitnej spoločnosti. Pracoval som aj v roli realitného makléra a znalca v oblasti stavebníctva. Po úspešnom ukončení výstavby a predaja apartmánov developerského projektu Kondomínium Bojnicie som zvažoval ďalšie smerovanie a rozvoj realitnej kancelárie.

Zaujal ma systém a produkcia maklérov medzinárodnej siete RE/MAX a preto som v roku 2012 pripojil našu spoločnosť k tejto svetovej realitnej jednotke. Chcel som to najlepšie nielen pre seba, ale najmä pre svojich klientov a realitných maklérov.

Cez sieť RE/MAX je možne sa nielen porovnávať, získavať podporu, technológie, vzdelávanie, priateľov, klientov, zdieľať informácie a skúsenosti, ale vidieť aj do budúcnosti ako a kam smeruje vývoj trhu s realitnými službami na vyspelejších svetových trhoch.

Príťažlivým na podnikaní s realitami je najmä sloboda, práca s ľuďmi a samozrejme aj potenciál, ktorým si viete zabezpečiť nadštandardný príjem.

Nikto o Vás nerozhoduje, ani Vás nikdy neprepustí. Ľudia potrebujú a vždy budú potrebovať niekde bývať. Keď Vás baví pomáhať ľudom v súvislosti s ich bývaním, tak toto “poslanie” môžete vykonávať aj do dôchodkového veku.

Mojim receptom na úspech v práci s realitami je najmä úprimný záujem o riešenie potrieb svojho klienta a snaha o maximálnu kvalitu služby. To je podľa mňa cesta, ktorá buduje dôveru a dlhodobo dobré vzťahy s klientmi tak, aby sa vrátili alebo odporučili Vás ďalej. Ale to platí asi pre všetky oblasti podnikania.

Neviem, či to presne definujem, ale chcem klientom poskytovať takú, respektíve lepšiu službu, ako by som ja sám pre seba ako klient očakával od realitného makléra. Koniec koncov “ obslúžiť klienta Vás musí baviť ...” ;-)

Pridaj sa k nám!

Zaujímali by Vás bližšie informácie o práci realitného makléra? Rozširujeme náš tím ! Kontaktujte ma pre nezáväzné stretnutie. Rád odpoviem na Vaše otázky.