S pani Rakovskou sme boli velmi spokojny. Postarala sa o vsetko od zaciatku az do konca t.z. Do zapisu v Katastri. Vsetko, na com sme sa dohodli vybavila na 100% napriek tomu ze sme zo zaciatku museli komunikovat na odstup pretoze mi na Slovensku nebyvame. Kedykolvek ju positivne mozem dalej odporucit. Dakujeme.