Ponúkame Vám na predaj 3-izbový byt s balkónom, ktorý sa nachádza vo vyhľadávanej lokalite na sídlisku Juh v obľúbenom bytovom dome Kobalt na ulici L. Svobodu v Poprade.
Základné parametre nehnuteľnosti:
Lokalita: Poprad – Juh, ul. L. Svobodu (bytový dom Kobalt)
Dispozícia: 3 izby + príslušenstvo + balkón
Rozloha: 68 m²
Poschodie: 6. z 7.
Stav: Pôvodný stav (ideálne na kompletnú rekonštrukciu podľa vlastných predstáv) s vymenenými plastovými oknami
Popis nehnuteľnosti:
Byt s úžitkovou plochou 68 m² je situovaný na 6. poschodí (z celkovo 7) v bytovom dome Kobalt, čo zabezpečuje príjemný výhľad a dostatok denného svetla.
Nehnuteľnosť sa nachádza v pôvodnom stave, pričom už prešla dôležitou úpravou – disponuje plastovými oknami. To predstavuje výborný základ pre nových majiteľov, ktorí si môžu realizovať zvyšok kompletnej rekonštrukcie podľa vlastných predstáv a vytvoriť si moderné a útulné bývanie na mieru. K bytu patrí aj praktický balkón, vhodný na oddych či posedenie.
Lokalita a občianska vybavenosť:
Sídlisko Juh patrí medzi najobľúbenejšie lokality v Poprade vďaka kompletnej občianskej vybavenosti. V blízkosti sa nachádzajú materské a základné školy, obchody, reštaurácie, zastávky MHD a detské ihriská, s rýchlou dostupnosťou do centra mesta.
Zobraziť Kontaktujte nás