Na predaj dva byty, garáž, dvor, terasa, centrum mesta Veľký Meder

Kúpeľná, Veľký Meder
150 m2 5 a viac izbový byt
139 900
Popis nehnuteľnosti

Získajte všetky potrebné informácie

Dva byty pod jednou strechou v centre Veľkého Medera

Hľadáte bývanie pre väčšiu rodinu, alebo rozmýšľate nad investíciou do nehnuteľnosti s dvoma samostatnými bytmi?
Táto ponuka priamo v centre Veľkého Medera vás zaujme nielen lokalitou, ale aj nízkymi mesačnými nákladmi na bývanie.

V tehlovom 4-bytovom dome zo 60-tych rokov sa nachádzajú dva samostatné byty, ktoré vznikli rozdelením pôvodného bytu a nadstavbou podkrovia v roku 2005.
Do oboch bytov sa vchádza cez spoločný vchod a schodisko, no každý má vlastný vstup, plyn, vodu aj elektrinu.
Spolu ich môžeme vnímať aj ako priestranný mezonetový byt, ideálny pre viacčlennú rodinu alebo ako investičnú príležitosť s možnosťou prenájmu dvoch jednotiek.

Byt na 1. poschodí – 70 m²
Útulný byt s dvomi izbami a príslušenstvom ktorým je chodba, kuchynka a kúpeľňa spolu s toaletou.
Má plastové okná, laminátové podlahy, kúpeľňu so sprchovým kútom, kondenzačný plynový kotol a bojler.
Pri nadstavbe podkrovia v roku 2005 boli aj v pôvodom byte vymenené všetky rozvody.

Podkrovný byt – 80 m²
Vznikol v roku 2005 a ponúka príjemný priestor s tromi izbami, kuchyňou, kúpeľňou a priestrannou predsieňou s dreveným schodiskom.
Podlahy sú laminátové, kúpeľňa má keramickú dlažbu a obklad.
Samostatné kúrenie aj ohrev vody.

Obe bytové jednotky majú nízke prevádzkové náklady, čo je veľké plus pri dnešných cenách energií.

Dvor, sklad, parkovanie
K bytom patria dva sklady (vlastný aj spoločný) na prízemí,
podiel na dvore – ktorý využívate len so susedom z prízemia,
a parkovanie pre dve autá priamo pri dome.
Nehnuteľnosť je napojená na všetky siete – elektrina, voda, kanalizácia, káblová TV a optika.

Pre koho je táto nehnuteľnosť?
- pre rodinu, ktorá chce bývať spolu, ale mať aj súkromie,
- pre investora, ktorý hľadá možnosť prenájmu dvoch bytov,
- pre každého, kto hľadá pokojné, úsporné bývanie v centre mesta.

Cena nehnuteľností: 139 900 €

Lokalita ponúka výbornú občiansku vybavenosť – obchody, školy, zdravotnícke zariadenia, úrady aj možnosti voľnočasového vyžitia.

Mesto Veľký Meder s 940 ročnou históriou leží v Podunajskej nížine v dolnej časti Žitného ostrova, v objatí riek Dunaj a Malý Dunaj. Disponuje veľmi dobrou občianskou vybavenosťou. Iba 15 minút peši od bytového domu sa nachádza aj obľúbené termálne kúpalisko s celoročným využitím a 100 hektárový dubový lesopark.
Z mesta je veľmi dobrá aj dostupnosť do Bratislavy - Dunajskej Stredy - Komárna, či už železničným a autobusovým spojením, ale aj cestnou komunikáciou I.tr. 63 a do Bratislavy aj po rýchlostnej ceste R7.

Vyššie uvedený bytový dom nedisponuje energetickým certifikátom v zmysle zákona č. 555/2005 Z. z. a doplnení v znení zákona č. 300/2012 Z. z. o energetickej hospodárnosti budov.

© Text a fotografie sú autorským dielom a vlastníctvom realitnej kancelárie RE/MAX Attractive a odzrkadľujú aktuálny stav uvedenej nehnuteľnosti.

Parametre

Nehnuteľnosť podrobnejšie

Lokalita

UlicaKúpeľná
č. domové / č. orientačnéSkryté

Informácie o ponuke

Typ zmluvyPredaj
Číslo zákazky044-129979
Dátum aktualizácie25.05.2026
Druh objektuTehlová
Umiestnenie objektuCentrum obce
Vybavenéčiastočne zariadený
Zastavaná plocha m2150
Úžitková plocha m2150
Celková podlahová plocha m2150
Počet garáží1
OstatnéPodkrovná vstavba
TelekomunikácieInternet
SieteKáblová televízia
Rok rekonštrukcie2005
Rok výstavby1960
Počet podlaží objektu2
Číslo poschodia v dome1

Popis bytu

KategóriaByty
Dispozícia bytu5 a viac izbový byt
VlastníctvoOsobné
Stav bytuKompletná rekonštrukcia
Mapa

Kde sa nachádza nehnuteľnosť?

Zobraziť mapu Zobraziť
mapu
Poloha zadaná inzerátom je ulica

Potrebujete poradiť / máte záujem o obhliadku?

*
*
*
lname: email: