Realitná kancelária RE/MAX Vám exkluzívne ponúka na predaj slnečný, zariadený 2-izbový byt, v obľúbenom projekte Mendelsohn, v kompletne vybavenej bratislavskej mestskej časti Podunajské Biskupice, na Kazanskej ulici.
Nakoľko ide o novostavbu skolaudovanú v roku 2018, dom je bezpečný, čistý a priestranný výťah nás pohodlne vyvezie na 6. poschodie, kde sa nami ponúkaný byt nachádza.
Vďaka parkovacím státiam v garáži priamo pod domom, máme v ponuke niečo aj pre náročnejších klientov, ktorí majú radi komfort - a to možnosť zakúpenia parkovacieho miesta pre pohodlný vstup do bytu suchou nohou z auta. :)
Na ploche bytu 56m2 plus balkón ďalšie 3m2, Vám ponúkame veľkorysý priestor s praktickou dispozíciou, či už plánujete byt na vlastné bývanie, alebo investičné účely.
Dispozícia bytu:
Na luxusných 56m2 interiéru - je prakticky riešená denná časť spojením priestoru obývacej izby, kuchyne a jedálenského kúta, s možnosťou výstupu na loggiu a samostatná spálňa - tak isto s možnosťou vstupu na loggiu.
Vstupná hala disponuje veľkým úložným rolldorom, podobne ako aj spálňa, takže o úložný priestor v prípade rozhodnutia pre tento byt núdzu nebudete mať.
Tak isto výmera spálne umožňuje umiestnenie pracovného kútika, tak ako to majú zariadené aj súčasní majitelia.
Kúpeľňa je vzdušná, priestranná, spojená s toaletou.
Kuchynský kút je kompletne vybavený vstavanými spotrebičmi, majitelia si z nehnuteľnosti plánujú odniesť len pár osobných vecí, takže v prípade úvahy nad kúpou tohto bytu investične, už nemusíte počítať s väčšími vynakladanými
nákladmi. Bonusy v nehnuteľnosti sú napríklad klimatizácie v oboch miestnostiach, či exteriérové žalúzie v obývacej izbe. Spálňa má okrem vnútorných žalúzií aj vonkajšie rolety, takže pokiaľ máte doma “spachtoša”, nebude ani cez deň rušený denným svetlom.. :)
K dispozícii k bytu je možnosť dokúpiť si pivničnú kobku (cca 2m2) takže ak máte akúkoľvek "výbavičku", ktorá je nevyhnutná k Vašej existencii, ale nepotrebná pri bežnom každodennom živote, máme priestor aj pre ňu :)
Parkovanie k bytu je na -3. podlaží, priamo pod bytovým domom. Výťahom - a teda suchou nohou - sa dostanete priamo k bytu.
V prípade záujmu o parkovacie státie k bytu - je možné dokúpiť ho v cene 19.000,- EUR.
Pivničná kobka, nachádzajúca sa na prízemí - je vedená na samostatnom liste vlastníctva a je v ponuke v cene 3.000,-EUR.
Konečná cena bytu spolu s parkovacím miestom v tom prípade predstavuje 225.000,- EUR.
Cena je uvedená vrátane provízie za sprostredkovanie predaja a právneho servisu spojeného s predajom a prepisom nehnuteľnosti.
Občianska vybavenosť v tejto mestskej časti je 100% pokrytá kompletnými potrebnými službami - tak z výberu potravinových reťazcov, služieb, či zdravotníctvo v blízkej dostupnosti.
Čo sa týka možnosti prepravy - je tu takisto bezproblémová doprava akýmkoľvek dopravným prostriedkom, či už smerujete do centra mesta, či na nový diaľničný obchvat v pomerne krátkom časovom intervale.
Vzhľadom ku skutočne príjemnému stavu nehnuteľnosti, odporúčam zažiť emóciu z ponúkanej nehnuteľnosti prostredníctvom osobnej obhliadky.
Zobraziť Kontaktujte nás